• Головна
  • Протидія булінгу
  • Поради батькам

П’ять правил протидії кібербулінгу, з якими потрібно познайомити дітей

13816834a96f627ac87ba4bef40827e8Кожне десятиліття породжує нові, властиві тільки йому пристрасті, потяги та залежності. На тлі залежностей, що вже давно існують, поступово починають проявлятися нові, більш актуальні та злободенні, підкреслюючи своєю появою саме ті проблемні сфери, які не впорядковані належним чином.

Доступність до все нових видів «благ», безперервний розвиток гаджетів, спрямованих саме на розважальну складову суспільного споживання, складності в стосунках із рідними й близькими, падіння рівня емпатійності – це лише частина довгого списку, але вона окреслює негативний бік становлення сучасної української молоді в суспільстві.      Всі ці чинники зумовлюють появу на тлі «старих» видів залежностей0б (алкоголізм, тютюнопаління, вживання наркотичних речовин тощо) – «нових», що динамічно набирають обертів і стрімко розширюють свій ареал в Україні. Це, перш за все, залежність від Інтернет-мережі – своєрідний спосіб втекти від реального світу. Тож проблема кібербулінгу, на превеликий жаль,  набуває сили. Як подолати цю проблему? Варто знати і виконувати 5 правил.

Читати далі...

50 соціальних навичок, якими треба оволодіти дитині

вступ

Дитина – частина соціуму. Навіть якщо дитина часто мовчазна, відрізняється дуже спокійним характером, вона все одно щоденно контактує з однолітками, є частиною колективу, комунікує з дорослими людьми. Які соціальні навички потрібно прививати дитині, аби вона не лише комфортно, але й безпечно почувалася в соціумі? 

 

Читати далі...