Кафедра іноземних мов

14Методичне об’єднання вчителів іноземних мов працює над темою “Адаптоване впровадження  сучасних педагогічних технологій іноземних мов у початковій школі ”.

Науково-методична діяльність МО була спрямована  на створення умов для формування  особистості учня, розвиток пізнавальних та творчих здібностей, створення мотивації до навчальної діяльності.

Комфортні умови для самовдосконалення, самореалізації, підтримки та підвищення професійного рівня вчителів кафедри сприяли організації та проведенню у співпраці з Міжнародним освітньо-методичним центром PEARSON-DINTERNAL серії районних семінарів для вчителів іноземних мов з тем:plan konspekt uroka angliiskogo yazyka

• “Ігрові методи як основа навчального процесу.”
  • “Від контрольованого до вільного спілкування.”
  • “Тести з англійської мови видавництва  “Пірсон” для молодших школярів.”
  • Навчання читанню та письму англійською мовою.

У рамках самовдосконалення і самореалізації та з метою розповсюдження свого педагогічного досвіду вчителі кафедри підготували та випустили другий номер кафедрального журналу “LINGUA”. Вчителі кафедри брали участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції  “Комунікація і глобалізація: лінгводидактичний та лінгвокультурний  аспекти”. Заступник директора з  навчально-виховної роботи Мудрицька І.В. зробила на ній доповідь з теми ”Організація роботи кафедри іноземних мов з розвитку творчої особистості учня у початковій школі”.

Своїми доробками вчителі кафедри охоче діляться під час проведення уроків творчості.

Видавнича діяльність

3174161-afb450fedb51debaВчителі кафедри активно діляться своїм педагогічним досвідом зі слухачами курсів підвищення кваліфікації та студентами Педагогічного університету ім.Б.Грінченка.

Для слухачів курсів систематично проводяться майстер-класи вчителями кафедри.

Традиційно у лютому місяці на паралелі четвертих класів провододяться олімпіади з іноземних мов.   Вчителями іноземних мов у 2-3 класах було випущено додатки ”The Tail” до шкільного альманаху дитячої творчості “ The Seed”, які включили в себе творчі доробки учнів іноземними мовами.

Позаурочна діяльність

Школа долучилася до участі у міжнародному екзамені PTE Young Learners. У жовтні методистами міжнародного  центру тестування  Пірсон було проведено демо екзамен рівень Firstwords середучнів 3-х класів. Впродовж року готувалися, а 17 травня 28 учнів підтверджували рівень Firstwords володіння англійською мовою. Потрібно зазначити, що всі 28 учнів успішно склали іспит. Серед ниих: 22 учні отримали рівень «А», 5 учнів «В» та 1 учень «С».

image slide 2

У жовтні місяці у закладі проходить декада іноземних мов. Минулого року гостинно свої двері відчинила “Європейська вітальня”, у якій були представлені: Велика Британія, Німеччина та Франція. Були представлені традиції, національні костюми, видатні люди та місця, національні страви.

У січні 2014 було проведено конкурс читців віршів іноземними мовами присвячений 200 річниці народження Т.Г. Шевченка. У конкурсі взяло участь 60 учасників.

22 учні школи були нагороджені сертифікатами за участь у конкурсі малюнку “Autumn is here”, який проводився центром Dinternal-Books.

У березні-квітні 2014 року міжнародна школа “Меридіан” проводила олімпіаду. 11 учнів закладу були нагороджені за участь у конкурсі малюнку “ Світ набагато більший. Відкривай його.” А учениця 3-А класу Метулинська А. була нагороджна сертифікатом у номінації “Пісня”.

Впродовж навчального року з метою удосконалення знань набутих на уроках, розширення світогляду учнів, розвитку творчих здібностей, виховання поваги й любові до людей рідного краю та країни мова якої вивчається, у школі працюють англійський і німецький клуби.