• Прозорість та відкритість
  • Умови доступності закладу освіти

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

З метою реалізації права дітей з особливими освітніми потребами на здобуття загальної середньої освіти з урахуванням особливостей розвитку та потреб дитини в спеціалізованій школі І ступеня № 327 м. Києва з поглибленим вивченням іноземних мов створюються сприятливі умови для навчання, соціалізації та подальшої інтеграції в суспільство осіб з особливими освітніми потребами: обладнання приміщень загального корекційного призначення (ресурсна кімната), використання дієвих технологій, оптимальних форм і методів освітнього процесу, психолого-педагогічний супровід, налагодження співпраці з батьками (особами, які їх замінюють).

Станом на 1 вересня 2018 року у закладі відкрито клас з інклюзивною формою навчання. З дитиною працюють досвідчені вчителі, асистент вчителя, практичний психолог. Для учениці з особливими освітніми потребами адаптовані навчальні програми, створено позитивний клімат шкільного середовища.

Організовано додаткові освітні послуги:

-         індивідуальні корекційно-розвиткові заняття з практичним психологом;

-         індивідуальні корекційно-розвиткові заняття з логопедом.

З метою створення комфортного освітнього простору для дітей з особливими освітніми потребами у закладі облаштована ресурсна кімната, в якій передбачено:

-         зона з медіатехнічним обладнанням для проведення корекційно-розвиткових занять;

-         зона для розвитку моторики, пізнавальних процесів за допомогою інтерактивних ігор і роздаткового матеріалу;

-         зона релаксу.

Стався до своїх учнів так, як ти хочеш, щоб вони ставилися до тебе; навчай так, щоб пробуджений тобою потяг до знань не полишав серце і душу твоїх учнів протягом життя; виховуй не словами, а власним прикладом, створюй такі умови для розвитку і життя учнівського колективу, щоб спогади про тебе, як вчителя, і час перебування в школі, викликали в пам’яті і душі твоїх учнів тільки світлі і добрі почуття.

infoПанченко Світлана Василівна:
Вчитель початкової школи, «спеціаліст вищої категорії», «учитель-методист».