• Прозорість та відкритість
  • Умови доступності закладу освіти

З метою реалізації права дітей з особливими освітніми потребами на здобуття загальної середньої освіти з урахуванням особливостей розвитку та потреб дитини в спеціалізованій школі І ступеня № 327 м. Києва з поглибленим вивченням іноземних мов створюються сприятливі умови для навчання, соціалізації та подальшої інтеграції в суспільство осіб з особливими освітніми потребами: обладнання приміщень загального корекційного призначення (ресурсна кімната), використання дієвих технологій, оптимальних форм і методів освітнього процесу, психолого-педагогічний супровід, налагодження співпраці з батьками (особами, які їх замінюють).

У закладі відкрито 3 класи з інклюзивною формою навчання. З дітьми працюють досвідчені вчителі, асистенти вчителів, практичний психолог. Для дітей з особливими освітніми потребами адаптовані навчальні програми, створено позитивний клімат шкільного середовища.

Організовано додаткові освітні послуги:

-         індивідуальні корекційно-розвиткові заняття з практичним психологом;

-         індивідуальні корекційно-розвиткові заняття з логопедом.

З метою створення комфортного освітнього простору для дітей з особливими освітніми потребами у закладі облаштована ресурсна кімната, в якій передбачено:

-         зону з медіатехнічним обладнанням для проведення корекційно-розвиткових занять;

-         зону для розвитку моторики, пізнавальних процесів за допомогою інтерактивних ігор і роздаткового матеріалу;

-         зону релаксу.