• Головна
  • Прозорість та відкритість
  • Матеріально-технічне забезпечення

Матеріально-технічне забезпечення

Для забезпечення успішної реалізації освітнього процесу та розвитку творчих здібностей здобувачів освіти у школі створено здоров’язбережувальне, безпечне, розвивальне, чутливе до індивідуальних потреб освітнє середовище, що забезпечує достатньо ресурсів та засобів для ефективного навчання.

Заклад має достатню матеріально-технічну базу:

-        11 сучасних навчальних кабінетів;

-        5 кабінетів для вивчення іноземних мов;

-        1 кабінет інформатики;

-        ресурсна кімната;

-        бібліотечний хаб;

-        спортивна зала;

-        хореографічна зала;

-        ігровий майданчик зі спортивними обладнанням;

-        футбольне поле зі штучним покриттям;

-        спортивний майданчик з тренажерами.

Освітлення класів, розташування шкільних меблів, класної дошки та мультимедійної системи навчання відповідають санітарним нормам. Всі шкільні меблі промарковані. За державною програмою заклад був забезпечений одномісними партами, дидактичними матеріалами, оргтехнікою (інтерактивні дошки, ноутбуки, ксерокси), розвивальними іграми «LEGO», наборами геометричних моделей, канцелярським приладдям тощо.
У навчальних кабінетах створено безпечне, мотивувальне та розвиваюче освітнє середовище. А саме: розміщені навчально-пізнавальні, природничі, змінно тематичні, ігрові, художньо-творчі осередки, куточки усамітнення, зона активних читачів.

Кожний навчальний клас має санітарно-гігієнічні кімнати, які забезпечені необхідним обладнанням відповідно до нового Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти.

У всіх класних приміщеннях встановлені навчальні комп’ютерні комплекси з ліцензованим програмним забезпеченням. Всі комп’ютери знаходяться в локальній мережі та підключені до Internet.

Для забезпечення прав і можливостей осіб з особливими освітніми потребами, здобуття ними освіти з урахуванням їхніх індивідуальних потреб, можливостей, здібностей та інтересів, у закладі створено інклюзивне освітнє середовище: облаштована ресурсна кімната.

       Оснащення кабінету інформатики відповідає вимогам до комп'ютерного обладнання, яким комплектуються навчальні приміщення, призначені для роботи з персональними комп'ютерами, що визначені у Типовому переліку комп'ютерного обладнання для закладів загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти, затвердженому наказом Міністерства освіти і науки України від 02 листопада 2017 року N 1440, зареєстрованому в Міністерстві юстиції України 15 січня 2018 року за N 55/31507.

Члени адміністрації використовують 5 сучасних комп’ютерів. Крім того, 27 комп’ютерів установлено в навчальних кабінетах, 1 – в бібліотеці.

У школі працюють 5 точок доступу до мережі Інтернет через Wi-Fi технології , який надається провайдером «Укрдатаком» зі швидкістю 100 Мбіт/с.

Завдяки підключенню до мережі Інтернет заклад здійснює електронний документообіг з управлінням освіти Дніпровського району міста Києва, РНМЦ, іншими закладами загальної середньої освіти.

Школа має: медичний пункт,  кабінет директора, кабінет секретаря, 2 кабінети заступників директора, бібліотеку, кабінет педагога-організатора, кабінет завгоспа, підсобні приміщення (книгосховище); приміщення технічного персоналу, гардероб.

У закладі створена база для організації позакласної та спортивно-масової роботи, обладнано спортивний, танцювальний зали.   На території школи є ігровий майданчик із спортивними спорудами, футбольне поле зі штучним покриттям, спортивний майданчик з тренажерами.