• Прозорість та відкритість

Матеріально-технічне забезпечення

Для забезпечення успішної реалізації освітнього процесу та розвитку творчих здібностей здобувачів освіти у школі створено здоров’язбережувальне, безпечне, розвивальне, чутливе до індивідуальних потреб освітнє середовище, що забезпечує достатньо ресурсів та засобів для ефективного навчання.

Заклад має достатню матеріально-технічну базу:

-         12 сучасних навчальних кабінетів;

-         5 кабінетів для вивчення іноземних мов;

-         1 кабінет інформатики;

-         ресурсна кімната;

-         бібліотечний хаб;

-         спортивна зала;

-         хореографічна зала;

-         ігровий майданчик зі спортивними обладнанням;

-         футбольне поле зі штучним покриттям;

-         спортивний майданчик з тренажерами;

-         найпростіше укриття.

Освітлення класів, розташування шкільних меблів, класної дошки та мультимедійної системи навчання відповідають санітарним нормам. Всі шкільні меблі промарковані. За державною програмою заклад отримав для учнів 1-2 класів, одномісні парти, шафи, дидактичні матеріали, оргтехніку (інтерактивні дошки, ноутбуки, ксерокси), розвивальні ігри «LEGO», набори геометричних моделей, канцелярське приладдя тощо.

У класах, в яких навчаються учні 1-2-х класів, створені осередки для організації рухливих ігор та занять за інтересами з необхідним обладнанням (килим, столи невеликих розмірів для проведення настільних  ігор, стенди для змінних виставок дитячих робіт), куточки усамітнення, зона активних читачів.

Кожний навчальний клас має санітарно-гігієнічні кімнати, які забезпечені необхідним обладнанням відповідно до нового Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти.

У всіх класних приміщеннях встановлені навчальні комп’ютерні комплекси з ліцензованим програмним забезпеченням. Всі комп’ютери знаходяться в локальній мережі та підключені до мережі Internet.

Оснащення кабінету інформатики відповідає вимогам до комп'ютерного обладнання, яким комплектуються навчальні приміщення, призначені для роботи з персональними комп'ютерами, що визначені у Типовому переліку комп'ютерного обладнання для закладів загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти, затвердженому наказом Міністерства освіти і науки України від 02 листопада 2017 року N 1440, зареєстрованому в Міністерстві юстиції України 15 січня 2018 року за N 55/31507.

Члени адміністрації використовують 5 сучасних комп’ютерів. Крім того, 27 комп’ютерів установлено в навчальних кабінетах, 1 – у бібліотеці.

У школі працюють 5 точок доступу до мережі Інтернет через Wi-Fi технології.

Доступ до мережі Інтернет надається провайдером «Укрдатаком» зі швидкістю 100 Мбіт/с.

Завдяки підключенню до мережі Інтернет здійснюється електронний документообіг з управлінням освіти Дніпровського району міста Києва, РНМЦ, іншими закладами загальної середньої освіти.

У школі є: медичний пункт,  кабінет директора, кабінет секретаря, 2 кабінети заступників директора, кабінет педагога-організатора, кабінет завгоспа, підсобні приміщення (книгосховище); приміщення технічного персоналу, гардероб.

Створено базу для організації позакласної та спортивно-масової роботи, обладнано спортивний, танцювальний зали.   На території школи є ігровий майданчик зі спортивними спорудами, футбольне поле зі штучним покриттям, спортивний майданчик з тренажерами.

Укриття є спеціально обладнаним приміщенням, призначеним для захисту від небезпеки, такої як терористичні атаки або інші небезпечні ситуації. Воно забезпечує надійний захист від зовнішніх факторів та дозволяє учням та персоналу школи відчувати себе безпечно й упевнено.

Найпростіше укриття розташоване на території школи, має комфортний дизайн, забезпечуючи необхідну кількість місць для всіх учасників шкільної спільноти. Воно оснащене системою безпеки, що включає вентиляцію, освітлення, систему контролю доступу, засоби першої медичної допомоги, комплект мультимедійного обладнання підключений до мережі інтернет, портативний (пересувний) рукомийник, шафи, біотуалети.

Усередині укриття знаходяться пледи, двошарові карімати, а також запаси технічної та питної води, невеликі перекуси, які можуть забезпечити мінімальний комфорт у разі тривалого перебування.