• Прозорість та відкритість

Матеріально-технічне забезпечення

Матеріально-технічне забезпечення закладу

Для забезпечення успішної реалізації освітнього процесу та розвитку творчих здібностей здобувачів освіти у школі створена необхідна матеріально-технічна база:

-         11 сучасних навчальних кабінетів;

-         6 кабінетів для вивчення іноземних мов;

-         1 кабінет музичного мистецтва;

-         1 кабінет інформатики.

Освітлення класів, розташування шкільних меблів, класної дошки та мультимедійної системи навчання відповідають санітарним нормам. Всі шкільні меблі промарковані. За державною програмою заклад отримав нові меблі для учнів 1-х класів (90 одномісних парт) та для учнів 2-х класів (95 одномісних парт) дидактичні матеріали, оргтехніку (інтерактивні дошки, ноутбуки, ксерокси), розвивальні ігри «Лего», набори геометричних моделей, канцелярське приладдя.

У класах, в яких навчаються першокласники, створено вісім осередків для організації рухливих ігор та занять за інтересами з необхідним обладнанням (килим, столи невеликих розмірів для проведення настільних ігор, стенди для змінних виставок дитячих робіт), куточки усамітнення.

Кожний навчальний клас має санітарно-гігієнічні кімнати, які забезпечені необхідним обладнанням відповідно до нового Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти.

У всіх класних приміщеннях встановлені навчальні комп’ютерні комплекси з ліцензованим програмним забезпеченням. Всі комп’ютери знаходяться в локальній мережі та підключені до мережі Internet.

Кабінет інформатики відповідає вимогам чинних Державних санітарних правил та норм влаштування і обладнання кабінетів комп’ютерної техніки в навчальних закладах, затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 30 грудня 1998 р. № 9 та Положенню про кабінет інформатики та інформаційно-комунікаційних технологій навчання загальноосвітніх навчальних закладів, затвердженому наказом Міністерства освіти і науки України від 20.05.2004 р. № 407.

Члени адміністрації використовують 5 сучасних комп’ютерів. Крім того, 27 комп’ютерів установлено в навчальних кабінетах, 1 – в бібліотеці.

У школі працюють 5 точок доступу до мережі Інтернет через Wi-Fi технології.

Доступ закладу до мережі Інтернет надається провайдером «Укрдатаком» зі швидкістю 100 Мбіт/с.

Завдяки підключенню до мережі Інтернет заклад здійснює електронний документообіг з управлінням освіти Дніпровського району міста Києва, РНМЦ, іншими закладами загальної середньої освіти.

Навчальний заклад має: кабінет психолога, медичний пункт, кабінет директора, кабінет секретаря, 2 кабінети заступників директора, бібліотеку, кабінет педагога-організатора, кабінет завгоспа, підсобні приміщення (книгосховище); приміщення технічного персоналу, гардероб.

У закладі створена база для організації позакласної та спортивно-масової роботи, обладнано спортивний, танцювальний зали.   На території школи є ігровий майданчик із спортивними спорудами, футбольне поле зі штучним покриттям, спортивний майданчик з тренажерами.

Найкращі вчителі навчають серцем, а не з книжок.

infoСитнікова Вікторія Григорівна:
Вчитель іноземної мови, «спеціаліст вищої категорії», «учитель-методист»,«Відмінник освіти України».