Перший день другого семестру: Ми різні, але єдині. Україна - наш спільний дім

Кожна історія дуже цінна. Ми не обираємо часи, в які живемо, але ми думаємо, вирішуємо, як нам жити за часів, які нам випали. Радіємо, що завдяки ЗСУ, ми можемо зустрічати дітей у стінах нашого закладу. Розпочинаємо || семестр… виконанням колективних робіт. Ми, дорослі, окрилені творчістю маленьких учнів. Разом до ПЕРЕМОГИ!

1

2

Зустріч з військовими

В День Збройних Сил України гостями школярів стали військові 112 бригади ТрО ЗСУ. Дізнатися сотні історій з життя військових, поміряти бронежилет та каску, подивитися в тепловізор, спробувати поспілкуватися через рацію змогли сьогодні учні закладу. В свою чергу, на військових чекали листи, малюнки, донати та смаколики. І, звичайно ж, любов дитячих сердечок, які б'ються в унісон з ЗСУ. Наша армія - найкраща армія світу! Слава Україні!
 

Останній присмак осені

Ось і настав він – останній день прекрасної, чарівної пори року. Позаду залишилися і пізні квіти, і падолист, і лагідні промені сонечка. Грудень наступає листопадові на п’яти, вже чутно його холодний подих, а перший сніг вкрив останні атрибути осені. Попереду на нас чекає казкова сніжна зима, тож нехай ця осінь залишиться у приємних спогадах, адже вона була творчою!

Більше статей...