Великодні смаколики для поранених Захисників

Сьогодні, 14 квітня 2023 року, відправили нашим пораненим Захисникам, нашим Героям у військові шпиталі "Великодні кошики" зі смаколиками. Віримо, що Великдень - період чудес, тож диво зцілення неодмінно станеться!
Смачної паски та мирного Великодня всім!
Паски шпиталь 1
Паски шпиталь 2

Вітання нашим Захисникам

Так, як і наші Захисники не втомлюються боротися з окупантами, ми не втомлюємося говорити їм слова подяки та підтримки. Віримо в ЗСУ, віримо в Перемогу, віримо в Україну! Бажаємо всім нашим Захисникам повернутися живими та неушкодженими! Зі святом! Все буде Україна!

День авіації: Мрію не знищити!

Всесвітній день авіації та космонавтики в закладі пройшов під гаслом "Мрію не знищити". В цей день у школі "злетіли" сотні маленьких літачків - сотні "Мрій" наших дітлахів. З вірою в Перемогу, в ЗСУ, в Україну!
Можна зруйнувати літак, але не можна знищити Мрію! Знаємо, що всі наші мрії здійсняться.
Все буде Україна!

Весняна толока

Весна!.. Через день - Білий тиждень, а значить - час веснувати, час саджати та сіяти. Тим більше - після дощового тижня. Отже, сьогодні в закладі - весняна толока.
Тепер вам не треба їхати до Чернівців та Ужгорода, щоб помилуватися цвітінням сакур, адже наше шкільне подвір'я сьогодні попjвнилося саме цими деревами. Батьківський та учнівський колективи 4-х класів приєдналися до традиційної акції "Дерево на згадку школі" і висадили алею сакур. Сподіваємося, вони довго-довго будуть милувати око майбутнім поколінням учнів.
Весняна толока

Більше статей...