Всесвітній день казки - 2024
Ранок розпочинається з казки… Казки в нашому житті вчать бути нас справедливими, допомагати один одному; вчать розмежовувати добро та зло, правду й кривду.
Ранок «маленької пʼятниці» був незвичайним, особливим, неочікуваним, казковим для дітей: долаючи перешкоди, виконуючи різноманітні завдання,
діти могли потрапити до класу.
В ДЕНЬ ЩАСТЯ сподіваємося, що наші учні, усміхнулися та відчули неймовірну радість та задоволення.
![432434975 3575304536131479 5225446195189684573 n](/images/2024/urok_dobroty_23/432434975_3575304536131479_5225446195189684573_n.jpg)
![432605207 3575304372798162 8520205989242638985 n](/images/2024/urok_dobroty_23/432605207_3575304372798162_8520205989242638985_n.jpg)
![432623293 3575305762798023 1289919806787492432 n](/images/2024/urok_dobroty_23/432623293_3575305762798023_1289919806787492432_n.jpg)
Масниця - 2024: традиційний ярмарок
Святкуємо Масницю: зустрічаємо весну варениками, млинцями та іншими смаколиками. На шкільний ярмарок сьогодні запрошують колективи 1-х класів. Ярмаркуємо весело, цікаво, смачно!
День українського добровольця
До Дня українського добровольця колектив закладу сформував посилочки для наших військових зі смаколиками та листами від учнів. Ще одна посилочка поїхала в Полтаву - пораненим бійцям в лікарню.
Ми на крок ближче до Перемоги!
![изображение viber 2024 03 14 10 41 59 083](/images/2024/изображение_viber_2024-03-14_10-41-59-083.jpg)
![изображение viber 2024 03 14 15 51 46 302](/images/2024/изображение_viber_2024-03-14_15-51-46-302.jpg)
![изображение viber 2024 03 14 12 09 11 056](/images/2024/изображение_viber_2024-03-14_12-09-11-056.jpg)
![изображение viber 2024 03 14 15 51 41 646](/images/2024/изображение_viber_2024-03-14_15-51-41-646.jpg)
![изображение viber 2024 03 14 14 58 07 948](/images/2024/изображение_viber_2024-03-14_14-58-07-948.jpg)
![изображение viber 2024 03 14 13 09 12 981](/images/2024/изображение_viber_2024-03-14_13-09-12-981.jpg)
Нові перемоги!
Вітаємо переможців конкурсів "Ой заграйте, музиченьки" та "Ти - майбутнє України" з новими досягненнями! Пишаємося нашими учнями та керівниками гуртка. Вкотре захоплюємося роботою, результатами, цілеспрямованістю наших дітей!