"Година з психологом"

Під час "Години з психологом" учні 3-Б класу: пригадували, що означає поняття "булінг", порівнювали та розпізнавали цькування та конфлікт, дізнались, коли конфлікт може стати булінгом (цькуванням), розробляли стратегії подолання конфлікту та булінгу, дізнались, як припиняти явища цькування та до кого звертатись по допомогу, пригадали джерела допомоги жертвам булінгу.

І, як підсумок, кожен учень створив своє власне серце доброти, на якому зазначив, як можна підтримати іншу людину та допомогти їй, подарувати тепло та турботу, оскільки впевнились, як це потрібно та важливо. Діти обмінялись створеними "завданнями турботи" та кожен отримав свою маленьку добру місію: підтримати, обійняти, допомогти, бути поруч!

изображение viber 2024 01 12 11 14 58 581 копия