Участь учнів в у Всеукраїнському етапі Міжнародного математичного конкурсу „Кенгуру”

05 грудня 2014 року в Україні стартував І тур Міжнародного математичного конкурсу  „Кенгуру” для учнів початкових класів. Так сталося, що популярність його зростає з кожним роком – все більше і більше учнів мають бажання випробувати свої здібності з математики та дізнатися про рівень своїх знань. Тому цього навчального року вирішено І Всеукраїнський етап провести у грудні, хоча традиційно цей конкурс проводився у лютому місяці.

У конкурсі взяли участь і 24 учні школи. Діти із задоволенням виконували складні завдання у надії вибороти високий рівень. Чекаємо на результати!