Участь учнів у ХІІІ Фестивалі-конкурсі духовної пісні "Аскольдів глас"

320 грудня 2014 р. відбувся ХІІІ Фестиваль-конкурс духовної пісні "Аскольдів глас". Мистецький захід проходив в ошатній актовій залі Національного педагогічного університету ім. М.Драгоманова. У конкурсі брали участь 14 виконавців від 6 до 13 років у номінації "Сольний спів", двоє з яких - вихованці нашої школи. Це виконавиці Анастасія Метулинська  (4-А клас) та Аліса Яценко (2-Б клас).

Учасники представили на розсуд членів журі та публіки по два твори. Слід зазначити, що оцінювати цьогорічні виступи було запрошене компетентне журі, яке очолив народний артист України, композитор, співак Павло Дворський.

Виступи конкурсантів оцінювалися в трьох аспектах: поетичному, музичному та духовному.

Радісно, що учениці отримали високі відгуки членів журі та здобули винагороди: Анастасія Метулинська –  "Спеціальну відзнаку від Оксани Білозір" та  Диплом-сертифікат на запис пісні та зйомку кліпу від SV-group, Аліса Яценко - грамоту в номінації "Родинний оберіг фестивалю".

Вітаємо дівчат та зичимо подальшого розквіту їхнього таланту в 2015 році.