Фестиваль флористики „Десятий, ювілейний, рік почав свою ходу” в школі № 327

33 жовтня 2014 року в спеціалізованій школі І ступеня № 327 м. Києва з поглибленим вивченням іноземних мов відбувся фестиваль флористики, який традиційно проходить в закладі наприкінці вересня – початку жовтня. Цього навчального року квіткові композиції були присвячені рідній школі, яка розпочала свій десятий, ювілейний, навчальний рік. Тому фестиваль так і називався – „Десятий, ювілейний, рік почав свою ходу”.

У фестивалі брали участь класні колективи 2 – 4-х класів. Композиції були  різноманітні, але, водночас, і дуже схожі, адже всі вони присвячені рідному навчальному закладу, і тому вийшли надзвичайно гарними, теплими та зворушливими. Колектив 3-А класу відтворив школу на квітковому панно, колектив 4-Б класу зробив макет закладу, прикрашений квітами, учні 2-А класу вбачають школу, як кольорову планету, а учні 2-В ототожнюють її з вітрильником. В композиції  2-Б класу  просліджується зв’язок часів і поколінь, а в центрі їх роботи – чемодан, повний дивовижного скарбу – знань. Учні 3-Б класу зробили композицію в українському стилі – школу у вигляді української хатини на квітучому подвір’ї біля прикрашеного тина. А от колектив 4-А класу відтворив школу у вигляді ляльки-мотанки – своєрідної Берегині роду, зовнішньо схожої на Покрову, яка у своїх руках тримає душі вчителів і учнів школи, оберігаючи їх від негараздів.

Отже, роботи вийшли – на славу! А учасники фестивалю та глядачі отримали насолоду від чудових квіткових композицій.