Пісенний вернісаж „Єднає музика серця”

010 жовтня 2014 року в спеціалізованій школі І ступеня № 327 м. Києва з поглибленим вивченням іноземних мов відбувся пісенний вернісаж „Єднає музика серця”, який традиційно проходить в закладі на початку жовтня та приурочений до Всесвітнього дня музики. Фестиваль є тематичним. Цього навчального року учні виконували пісні відомого українського автора та виконавиці Наталії Май. Теми пісень поділялись на три групи: пісні про маму, пісні про дружбу та пісні про Україну – тобто те, що сьогодні є актуальним для кожної людини в цілому і для громадянина України  зокрема, те, що завжди хвилює й буде хвилювати людське серце.

Діти дуже старалися, були надзвичайно зворушливими й щирими. Пісенний вернісаж, дякуючи осінній чудовій погоді, яка порадувала нас надзвичайно теплим днем, проходив на подвір’ї школи, а тому обмежень у кількості глядачів не було: всі учні й вчителі закладу, а також всі бажаючі батьки змогли насолодитися прекрасним мистецтвом української сучасної пісні. Діти співали сольно й хором, рухливі й повільні, веселі й ліричні пісні. І співаки, і глядачі залишилися задоволеними. Можна сказати, що музика дійсно з’єднала серця всіх учасників вернісажу.