Екскурсія 1-В до редакції журналу Пізнайко

IMG 9120В рамках розвитку дитячої творчості учні 1 -В класу відвідали редакцію дитячого журналу «Пізнайко». Під час екскурсії діти на власні очі побачили процес виготовлення журналу та ознайомилися з такими професіями, як головний редактор, художник, письменник, дизайнер, друкар. Кожен учень класу виконував якусь свою професійну роль. В результаті такої веселої та повчальної гри, школярі отримали виготовлений своїми руками, спеціальний випуск журналу «Пізнайко», який залишився їм на згадку.Це було дуже захоплююче,тому,що робота проводилась групками,а потім колективно все поєднали в цікавий захоплюючий журнал.Діти залишились задоволені своїм випуском.З гордістю повернулися до класу і прикріпили журнал на стенді класного куточку.