Посвята першокласників у школярі в спеціалізованій школі І ступеня № 327 м. Києва

521 жовтня 2015 року в спеціалізованій школі І ступеня № 327 м. Києва з поглибленим вивченням іноземних мов відбулася урочиста посвята першокласників в школярі. Цей захід проходив у закладі вперше, тому можна сміливо сказати, що він започаткував нову традицію школи.

На урочисту лінійку до первачків завітали казкові герої – Повелителька країни Знань зі своїм Церемоніймейстером, Зла чаклунка, а також Знайко, Червона Шапочка та Попелюшка. Вони перевіряли готовність першокласників стати справжніми учнями, членами великої шкільної родини: задавали загадки, перевіряли знання першачками правил школяра. Діти з честю витримали це випробування, а ще й приготували музичний подарунок. На лінійці з привітальним словом виступила директор школи – Стасюк Наталія Євгенівна, яка побажала учням удачі, творчої наснаги та терпіння у здобуванні наук.  Потім малюки під наставництвом учнів 4-х класів склали обіцянку школяра. Виступила перед учнями і бібліотекар школи Строкань Тетяна Петрівна, яка теж привітала дітей зі святом та запросила їх бути активними читачами шкільної бібліотеки. Ще на дітлахів в цей день чекав цікавий старовинний обряд, коріння якого уходять глибоко в давнину – посвята в однокашники: щоб стати однокашниками, першачки пригостилися кашею з одного великого горщика (як в давнину), отже – породнилися, стали справжньою шкільною родиною. На згадку про цей урочистий день учні отримали цікаві книжки та солодкі смачні подарунки.

Залу та апаратуру для проведення урочистої події гостинно надала гімназія № 191 ім. П.Г.Тичини. Щиро дякуємо колегам!