Осінні канікули у дитячому центрі відпочинку KiEZ м.Зебніц, Німеччина. 2-A клас

DSC 5247Учні нашої школи провели осінні канікули у дитячому центрі відпочинку KiEZ м.Зебніц, Німеччина з 24.10 – 02.11.2015

Діти  збагатили свої знання з німецької мови у  місцевій гімназії за спеціально розробленою програмою.  А також було організовано багато пізнавальних екскурсій спрямованих на знайомство учнів з культурою та спадщиною європейських народів:

-         по Саксонській Швейцарії – відомому національному  ландшафтному заповіднику  (Кірніцшталь, Бастай, Ратен).

-         Відвідування міста та фортеці Кьонінгштайн, грандіозної споруди на висоті 247 м над рівнем води р.Ельби однієї з найнеприступніших і величних старовинних фортець Німеччини.

-         Поїздка до м.Дрездена -столиці Федеральної землі Саксонії.

-          Оглядова пішохідна екскурсія по історичному центру міста: Театральна площа, Саксонський державний оперний театр Готфріда Земпера,  замок-резиденція із всесвітньо відомим музеєм скарбів, Палацова площа, нова ринкова площа, знаменитий королівський ансамбль Цвінгер,   Католицька  придворна церква Хофкірхе, Фрауенкірхе.

-         Поїздка до до м.Нойштадт.  Відвідування  аквапарку Маріба.

-         Відвідування Дрезденської картинної галереї, яка носить назву «Старі Майстри». Тут зберігаються «Сикстинська мадонна» Рафаеля, зібрання полотен Рембрандта.

-         Пішохідна прогулянка  по м.Зебніц. В XIX ст. місто було центром виготовлення квітів із шовку.  Екскурсія до будинку-музею благородних штучних квітів із найбільшою шовковою розою у світі.

-         Поїздка до м.Праги, яке недарма називають серцем Європи. Це унікальне  місто, де зосереджені  чудові архітектурні пам’ятки, готичні замки і фортеці, вузькі вулички і величезні площі.  Пішохідна екскурсія по ПРАЗЬКОМУ ГРАДУ: Страговський монастир, скарбниця Лоретт, собор св. Віта, Президентський палац, «Золота вуличка», Карлов міст.

-         Оглядовапішохідна екскурсія по місту Кракову – культурній столиці Польщі:огляд середньовічних міських фортифікацій, Головної Ринкової площі, Мар’яцького Костьолу, найстарішого у Польщі вузу - Ягелонського Університету.