Конкурсно-розважальна програма "Майстер-Шеф"

MS 12429 жовтня 2015 року в 4-Б класі проводився конкурс "Майстер-Шеф" – діти на деякий час перетворилися на маленьких кухарів-кулінарів.

Відбулося справжнє змагання для 6 команд, де зверталась увага на тактовність спілкування, вміння організувати робоче місце  і, звичайно, на творчий підхід у створенні  презентацій.

Завдяки творчій організації мам, учні мали змогу продемонструвати вміння працювати в команді та правильно розподіляти обв'язки. І як результат – дружньо створили власний кулінарний шедевр.
Після завершення кожний учасник отримав диплом, а також спробував власний витвір зі смачним чаєм, а дехто навіть поніс смачний подарунок додому.

І батьки, і діти отримали чудові емоції, а журі конкурсу у складі директора школи і вчителів із задоволенням засвідчили талановитість дітей та бажання батьків бути активними учасниками шкільного життя. Це – справді велика та дружна команда!