Дні „відкритих” дверей для батьків учнів 2 – 4-х класів спеціалізованої школи І ступеня № 327 м. Києва з поглибленим вивченням іноземних мов

4Протягом листопада - грудня 2015 року відбулися дні „відкритих” дверей для батьків учнів 2 – 4-х класів спеціалізованої школи І ступеня № 327 м. Києва з поглибленим вивченням іноземних мов.

Стало вже доброю шкільною традицією запрошувати батьків до школи, де вони можуть послідкувати за роботою своїх дітей на уроках та під час перерв, відвідати з ними їдальню, поспілкуватися з учителями. Особливо важливо це для батьків початкової школи, адже поведінка дитини вдома та в школі може інколи суттєво відрізнятися. Тому дні „відкритих” дверей дають батькам можливість побачити свою дитину з іншого боку, адекватно оцінити її та скорегувати її поведінку у відносинах „учень - вчитель”, „учень - учень”.