Концертна програма – в подарунок працівникам спеціалізованої школи І ступеня № 327 м. Києва

04 березня 2016 року в спеціалізованій школі І ступеня № 327 м. Києва з поглибленим вивченням іноземних мов відбулася концертна програма для працівників закладу з нагоди відзначення Міжнародного жіночого дня 8 Березня.

В подарунок жінкам закладу вихованці гуртка сучасного танцю  (керівник – Катерина Андріївна Альошина) та творчої студії (керівник – Олена Віталіївна Муха) показали невеличкий творчий звіт роботи гуртків. Глядачі мали змогу насолодитися чарівними таночками та веселою виставою „Пригоди Барвінка” за твором Б.Чалого. Велика подяка театру-студії „Барвінок” ЦДТЮ Дніпровського району м. Києва та особисто художньому керівнику – Олені Володимирівні Ковалько – за надані костюми.