Учні 4-Б класу висадили дерева на подвір’ї школи

SAM 7360В закладі продовжується традиційна щорічна акція „Дерево на згадку – в подарунок школі”. Нагадуємо, що по шкільній традиції кожен класний колектив на добру згадку про себе висаджує на подвір’ї закладу дерева. Цікаво згадати, що першими у нас з’явився ряд туй, посаджених вздовж паркану. Їх висадили учні у 2005-2006 навчальному році. Коли висаджували дерева, вони були нижче коліна дітлахам, а зараз - це високі красиві дерева набагато вищі за зріст людини. З того часу подвір’я школи поповнилося багатьма новими насадженнями і з кожним роком стає красивішим і красивішим.

От і цієї весни до акції приєдналися учні 4-Б класу, висадивши на подвір’ї чудові кущі та красиві (а в майбутньому, сподіваємося, - стрункі) туї.