Тиждень європейської культури в спеціалізованій школі І ступеня № 327 м. Києва

0В спеціалізованій школі І ступеня № 327 м. Києва з поглибленим вивченням іноземних мов розпочався тиждень європейських культур, присвячений  Дню Європи.

У День Європи жителі України відзначають день спільних цінностей, спільної  історії  всіх  націй континенту. Ми шануємо наші спільні цінності та, щонайголовніше, наше спільне майбутнє. День Європи – це  також  хороша нагода більше дізнатися про унікальні культури Європи.

Школярі вже мали можливість здійснити інтерактивну подорож європейськими країнами «Вернісаж національних культур», яку підготували учні 4-Б класу та вчитель англійської мови Котенко Олена Павлівна. А міні-проект «Крок до Європи», підготовлений учнями 4-А класу та вчителем англійської мови Купрій Оксаною Іванівною розповів про країни Євросоюзу, нагадав їх назви та столиці, ознайомив з визначними подіями та пам’ятками.

Всі учні школи взяли участь у створенні колажу «Європа очима дітей».