Зустріч учнів 2-х класів з представником благодійної організації «Щаслива лапа»

IMG 7418Нещодавно відбулася зустріч учнів 2-х класів з представником благодійної організації «Щаслива лапа». На доступній для другокласників мові дівчина-волонтер розповіла про породи собак та котів, їх повадки та звички, про виховання та догляд за домашніми тваринами, про діючі закони щодо захисту тварин від жорстокого поводження. А найголовніше – діти тепер чітко усвідомлюють, що тварини такі ж живі істоти, як і люди, і мають право на життя, потребують допомоги від нас, людей, хочуть нам довіритися, нічого не вимагають за свою любов та відданість.

Мета подібних занять:
- виховувати почуття доброти, милосердя, людяності, любові до чотириногих друзів;
- вчитися правильно поводити себе з бездомними тваринами;
- вчитися бути відповідальними за братів наших менших;
- виховувати свідоме пізнання навколишнього світу без завдання йому школи, навіть і ненавмисно;
- створення у молодших школярів активної громадської позиції щодо бездомних тварин;
- вплив на батьків через дітей щодо байдужого ставлення певної частини суспільства до бездомних тварин.

Сподіваємося, що такі зустрічі стануть доброю традицією нашої школи.