Екскурсія учнів 3-А класу до Національного музею медицини України

IMG 6350Нещодавно учні 3-А класу побували на екскурсії у Національному музеї медицини України.

Національний музей медицини України є одним з найбільших медичних музеїв не тільки в Україні, але і у Європі.Відвідавши цей музей, діти отримали неабияке задоволення.

Тут, крім стендової експозиції, учні побачили оригінальні інтер’єри з портретними фігурами відомих вчених і лікарів, та діорами, присвячені найбільш визначним подіям в українській медицині. Також діти ознайомилися з творами українського образотворчого мистецтва,  пов’язаними з медичною тематикою, які широко представлені в експозиції музею. А ще дізнались  багато цікавого та корисного з медицини та історії. Перед поглядами учнів предстало чудове технічне обладнання експозицій: все рухається, змінюється, світиться і співає. Є у музеї і ще щось доволі цікаве: тут немає паперових фактів і всього, що асоціюється з музеєм. Жвавий квест, екскурсоводи-герої з різних епох, цікаві діорами, медичне обладнання. Діти були в захваті! А співробітники музею зазначили, що таких розумних третьокласників ще не бачили. Пишаємося!