Участь у районному заході з нагоди Міжнародного дня сім’ї учнів спеціалізованої школи І ступеня № 327

IMG 052812 травня 2016 року учні спеціалізованої школи І ступеня № 327 м. Києва з поглибленим вивченням іноземних мов взяли участь у районному заході з нагоди Міжнародного дня сім’ї. Захід був організований Дніпровською районною в м. Києві державною адміністрацією за підтримки Благодійного фонду «Дніпровський» і проходив у затишному банкетному залі ресторану «Дан Сіті» у Гідропарку.

Для представників сімейних династій Дніпровського району виступили вихованці гуртків закладів району. Одними із виступаючих були і учні школи № 327.  Учні 1-А класу виконали міні-виставу «Небесні світлячки», а учень 2-Б класу Максим Немировський представив глядачам байки Л.Глібова та П.Глазового. Організатори заходу нагородили маленьких артистів – кожен з учасників концертної програми отримав у подарунок м’яку іграшку та солодке морозиво.