«Родзинки» вітають дітей

DSC 25721 червня з нагоди Міжнародного дня захисту дітей у приміщенніМуніципального театру «Київ» відбувся святковий концерт. Свої виступи глядачам дарували кращі танцювальні та вокальні колективи Дніпровського району, співаки-солісти, театральні студії.

Долучився до мистецького заходу і Дитячий ансамбль естрадного співу «Родзинки» (керівник О.П. Суботіна), учасниками якого є учні Спеціалізованої школи № 327 з поглибленим вивченням іноземних мов м. Києва. Чудові пісні «Родзинок» аудиторія підтримувала щирими й гучними оплесками.

Прекрасне свято радості та надії знову пригадало усім, що кожна дитина має повне право бути захищеною, розвиватися й навчатися для кращого майбутнього. І сьогодні – це не лише веселе свято для самих дітей, а й нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, прагнути, щоб усі діти росли щасливими і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.