Мовний квест «У пошуках цінностей» у літньому мовному таборі «Sunflower» при спеціалізованій школі І ступеня № 327

0Для того, щоб вивчати іноземні мови, існує багато різних методик. Але, на наш погляд, немає нічого кращого для учнів молодшого шкільного віку, ніж вивчення іноземної мови у вигляді гри. Враховуючи це, в літньому мовному таборі «Sunflower» при спеціалізованій школі І ступеня № 327 м. Києва провели для своїх вихованців мовний квест «У пошуках цінностей».

Кожен загін повинен був розгадати кросворд та дізнатися, де заховане перше завдання. Потім, керуючись план-схемами та розв’язуючи різні мовні завдання, знайти слова, з яких скласти вислів. Діти впоралися з цим завданням надзвичайно швидко і, задоволені, повернулися до занять за розкладом табору.