Фестиваль – ярмарок вареників

SAM 8947В спеціалізованій школі І ступеня № 327 м. Києва з поглибленим вивченням іноземних мов 20 вересня 2016 року відбувся фестиваль-ярмарок вареників. Він проходить  другий рік поспіль і навіть учні й батьки вже стали вважати його традиційним.

На початку відбувся невеличкий концерт – ода вареникам, а потім діти пішли ярмаркувати: одні – продавати, інші – купувати. Для відвідувачів ярмарку на подвір’ї був організований ярмарковий фотомайданчик «Українська садиба», де всі бажаючі могли сфотографуватися на згадку про цей день. Також для любителів спортивних розваг окремо був розташований майданчик «Ярмаркові розваги»: діти й дорослі намагалися влучити «вареничком» у відерце, за що отримувати справжній смачний вареник. Ще на подвір’ї закладу було організовано  куточок з ярмарковими сувенірами. І, звичайно ж, почесне місце зайняли пам’ятники вареникам – в різних іпостасях: щастя, здоров’я, кохання, достаток. А ще бажаючі могли потанцювати під колоритну українську музику, адже ярмарок – це не тільки смачно, а ще й весело!