Екскурсійна поїздка до Кам’янець-Подільського учнів 4-В класу

DSC 8065З 6 по 8 жовтня 2016 року колектив 4-В класу побував на екскурсії за маршрутом: «Київ – Кам’янець-Подільський – Київ».

Під час екскурсії учні відвідали Кришталеві печери в селищі Кривчево, Хотинську фортецю та Кам’янець-Подільський замок. Діти мали змогу спостерігати схід сонця, гуляючи вулицями чарівного старовинного міста; поблукати 3-кілометровими лабіринтами печер, які вразили своєю загадковістю, неповторністю, магічністю, і, навіть, побачити там справжнього привида; спуститися в підвали фортеці, кинути гроші в «яму боржників», власноруч викарбувати монети та придбати сувеніри на згадку про дивовижну екскурсію. Також учням пощастило потрапити на Фестиваль повітряних куль, що проходив цими днями у Кам’янець-Подільському,. Серед цікавинок поїздки учні відзначили і посиденьки у потязі, де вони ходили один до одного у гості, пригощалися смаколиками і чаєм, проводили піжамну вечірку та переповідали «страшилки». Враження – незабутні!