Екскурсія учнів 2-В класу до музею води

IMG 386419 жовтня 2016 року учні 2-В класу відвідали  один з найпопулярніших київських музеїв музей води. Величезні акваріуми з японськими рибками, гігантський унітаз, модель артезіанської свердловини та каналізаційний колектор – все вміщено у цій споруді та чекає на відвідувачів. Старовинна водонапірна башта ліфтом опустила дітей під землю і вони потрапили у казковий світ підводного царства, де головна героїня – Вода.

Учні залюбки прокладали річкове русло, побачили і почули, як гримить грім, іде дощ та шумлять перші гейзери, ревуть водоспади. Побачили та зрозуміли, як вода змінює природу. Також ознайомилися з прикладами нераціонального використання води, дізналися, скільки води витікає з незакритого крану, як економно користуватися водою. Надзвичайно важливі в наш час знання!!! А найцікавішим моментом екскурсії для дітей стали мильні кульки, які можна було створити самим, а потім, неначе у казці, побувати всередині величезної мильної бульбашки.

Відвідування музею води – прекрасний спосіб опинитися дітям  у казці, а дорослим – у дитинстві.