Екскурсія учнів 2-Б класу до океанаріуму «Морська казка»

IMG 139119 жовтня 2016 року колектив 2-Б класу побував на цікавій екскурсії в океанаріумі «Морська казка». Відразу на вході учнів зустрів  гроза морів – легендарний корсар, який  провів у першу галерею експозиції – перевернутий  дерев’яний  корабель. У ілюмінаторах корабля, що затонув, затишно розміщена експозиція коралового комплексу.

З корабля діти потрапили у  світ Амазонії, а також перлину "Морської казки" - відкритий басейн із морськими скатами. Один скат, прокинувшись, швидко плавав та вітався з дітьми. А  далі на учнів чекав підводний  тунель, розташований на глибині 2-х метрів під водою!

Вражаючий  – 17-тонний! – акваріум «Акулячий дім» заворожив своєю красою. Три чорнопері рифові акули повільно рухалися по широкому колу, уважно вдивляючись у очі відвідувачам.

Екскурсія залишила чудові та захопливі враження, що надихнуло учнів створити виставку малюнків за побаченим.