Інтерактивна екскурсія з елементами квесту в Національному музеї історії України учнів 3-Б класу

IMG 371021 жовтня 2016 року учні 3-Б класу  спеціалізованої школи І ступеня № 327 м. Києва з поглибленим вивченням іноземних мов побували на інтерактивній екскурсії з елементами квесту в Національному музеї історії України. Діти стали учасниками двох ігрових програм.

Програма «Дари Богів» цікаво та  нестандартно ознайомила учнів з музейною експозицією «Давній Київ»: з дітьми провели гру-пошук на території садиби музею. Під час гри школярі дізналися, де знаходився Княжий град, де височіли палаци княгині Ольги та Володимира (Святителя Русі), а де вражала своєю красою перша християнська кам’яна церква Богородиці – Десятинна. Древні боги та екскурсовод музею також допомогли дітям розкрити таємниці давніх язичницьких часів, які й досі зберігає Старокиївська гора, і знайти прихований скарб. Найкмітливіших чекала винагорода.

Під час програми «Козацькими стежками» діти ознайомилися з історією України від XIV до XIX ст. Розповідь екскурсовода гармонійно доповнювалася елементами казок, різними таємничіми завданнями, послідовне виконання яких привело учнів до козацького скарбу.