Екскурсія учнів до науково-розважального центру «Експериментаніум»

IMG 135921 жовтня 2016 року учні 4-А класу спеціалізованої школи І ступеня № 327 м. Києва з поглибленим вивченням іноземних мов відвідали науково-розважальний центр «Експериментаніум», де їм наочно та доступно продемонстрували закони науки та явища навколишнього світу. На декілька годин цей інтерактивний музей став для школярів осередком захоплення та щастя. Адже де ще можна побачити різні винаходи, загадки, пожежну машину, магніти, чорну діру? І не просто побачити, а скрізь можна залізти, все-все покрутити та понатискати! Навіть можна було створити хмари власноруч!

А потім – ще цікавіше: на учнів чекали зали біології, оптики, акустики, анатомії, води, світлознавства. Діти блукали дзеркальним лабіринтом, «розбирали» та «збирали» людину по частинах, випробовували важелі, міст із гайок та багато іншого.  А в залі води - величезні бульбашки, створені власноруч: хоч на голову натягай, хоч увесь залазь всередину. Враження неперевершені!