Розваги учнів напередодні канікул

0В останній день першої чверті, напередодні осінніх канікул, учні спеціалізованої школи І ступеня № 327 м. Києва з поглибленим вивченням іноземних мов влаштували справжнє свято. І головним героєм цього свята був… гарбуз!

Гарбуз – найдавніший супутник людини, один з найулюбленіших овочів українців. Хто з нас не куштував гарбузову кашу? І мало хто пам’ятає, що прийшов гарбуз до нас із самісінької Америки. Так само, як і Хелловін – свято англомовних країн, яке з кожним роком набуває все більшої популярності в Україні. За багаторічну історію свого  існування воно обросло багатьма легендами, традиціями і навіть назвами. Тож школярі спробували відзначити це свято на український манер – вшановуючи пана Гарбуза. На це свято є всім відома традиція майструвати страхітливі ліхтарі з гарбузів зі свічкою всередині.  Діти спробували зробити свої ліхтарики на цікавому майстер-класі по вирізанню гарбузів (технікою карвінг). Здається, вийшло просто чарівно! Гарбузи вирізнялися красою, оригінальністю та неповторністю.