Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек

0У жовтні 2016 року у нашій державі другий рік поспіль проводиться Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек. Цього року захід проходить під гаслом: «Книга і читання – важливий чинник у вихованні духовних цінностей учнів».

Тож бібліотекар спеціалізованої школи І ступеня № 327 м. Києва з поглибленим вивченням іноземних мов Тетяна Петрівна Строкань в рамках місячника провела ряд заходів.  Протягом жовтня школярі мали змогу ознайомитися у шкільній бібліотеці з книжковою виставкою «Книги-ювіляри року. В.Нестайко «Одиниця з обманом» - 40 років». 13 жовтня 2016 року у бібліотеці ім. П.Усенка з учнями школи було проведено бесіду «Книга – найкращий мій друг», під час якої діти ознайомилися з новими (і не дуже) цікавими книжками. Також протягом жовтня в закладі проведено виставку малюнків «Ми читаємо і малюємо» (ілюстрації до прочитаних книжок).

Сподіваємося, що проведені заходи сприятимуть підвищенню зацікавленості школярів процесом читання.