Відзначення Дня української писемності та мови

09 листопада 2016 року в спеціалізованій школі І ступеня № 327 м. Києва з поглибленим вивченням іноземних мов відзначили День української писемності та мови. Вчителі початкових класів провели виховні бесіди щодо історії становлення рідної мови, її значення у житті людини.

Учні 4-Б класу долучилися до відкритого 20-хвилинного тренінгу з культури мовлення для учнів 11 класів «Не бійтесь заглядати у словник». який проводили заступник голови Київської міської державної адміністрації Ганна Старостенко та мовознавець, теле- і радіоведучий Олександр Авраменко. І хоча урок і розрахований на учнів 11-х класів, школярі залюбки вирішували завдання, навіть встигли написати декілька речень диктанту.

Також цього дня в закладі пройшов І (шкільний) тур Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика. 13 учнів 3 - 4-х класів спробували свої сили у конкурсі на знання рідної мови. Чекаємо на результати!