Екскурсія до музею книги та друкарства України

IMG 470114 листопада 2016 року учні 2-В класу спеціалізованої школи І ступеня № 327 м. Києва з поглибленим вивченням іноземних мов відвідали музей книги та друкарства України, який розташований у будинку друкарні Києво-Печерськоі Лаври. Діти ознайомилися з унікальними скарбами книжкової культури українського народу, які зібрані у музеї. Також ознайомилися з експозицією, що висвітлює історію вітчизняної книги і книжкової справи від часів Київської Русі і до наших днів.

Найбільше сподобалася дітлахам виставка книжок "Креативна книга" Олени Медведєвої, на якій представлено близько 20 неповторних артбуків різної техніки створення: вишиті, бурштинові, солом'яна, бісерні, в'язані спицями, різьблені на дереві. Особливо школярів вразила книга "Кобзар" – вишита хрестиком на полотні.

Учні й вчителі рекомендують всім  відвідати цікаву виставку в музеї книги (вона буде тривати до 19 січня 2017 року)!