Участь у Всеукраїнському конкурсі логічного мислення «Олімпус»

IMG 386015 листопада 2016 року учні спеціалізованої школи І ступеня № 327 м. Києва з поглибленим вивченням іноземних мов взяли участь у Всеукраїнському конкурсі логічного мислення «Олімпус», який проводив ТзВО «Інститут розвитку шкільної освіти» (м. Львів). 22 учні 2 – 4-х класів спробували свої сили у конкурсі.

Конкурсні завдання підготовлені кваліфікованим педагогічним колективом інституту. Вони складалися з логічних задач, головоломок, ребусів. Такі види роботи не тільки цікаві, а й корисні для школярів: вони дають змогу тренувати та розвивати логічне й образне мислення,  вносять різноманітність в систему занять, є цікавим доповненням при освоєнні освітніх програм, а також зовнішнім джерелом оцінки рівня знань учнів.

Сподіваємося, учні успішно впоралися з конкурсними завданнями. Чекаємо на результати!