Олімпіади з іноземних мов

SAM 9759На кафедрі іноземних мов спеціалізованої школи І ступеня № 327 м. Києва з поглибленим вивченням іноземних мов стартували олімпіади. 26 січня 2017 року 30 учнів 4-х класів взяли участь в олімпіадах з німецької та французької мов.

Олімпіадні завдання охоплювали основні  іншомовні уміння: аудіювання, письмо, читання та говоріння.

Як показує багаторічний досвід, проведення олімпіад з іноземних мов підвищує мотивацію учнів до їх вивчення, підсилює змагально-складову навчального процесу, сприяє популяризації вивчення іноземних мов, готує до успішного спілкування у майбутньому на міжнародному рівні.

Завдяки успіхам наших учнів, вчителі черпають натхнення, наповнюються творчими силами і можуть бути впевнені, що традиції школи щодо вивчення іноземних живуть і зміцнюються!