Свято Масляної в спеціалізованій школі І ступеня № 327

28 лютого 2014 року, в останній день зими, в      спеціалізованій школі І ступеня № 327 м. Києва відбулося святкування Масляного тижня. Діти (за допомогою, звичайно ж, вчителів і батьків) після уроків по класах організували чаювання з млинцями, адже всім відомо, що на Масляну слід наїстися млинців – перед довгим Великоднім постом.

Силами учнів 2-Б класу в закладі організовано театралізоване дійство „Млинці на Масляну”, на яке завітали і Весна-красна, і Зять з Тещею, і  музики-сопілкарі. Також діти інсценізували народні обряди: пускання жайворонків (заклик пташок),  народження Колодки,  зустріч Масляної,  очищення вогнем оселі, Прощання (Пущення) тощо. Завдяки театралізації глядачі дізналися про назви днів Масляного тижня та звичаї й обряди, пов’язані з ними, почули українські обрядові пісні,  побачили таночки, хороводи й старовинні народні ігри.