День батьківського самоврядування

odar detiТрадиційно, в останній день 3-ї чверті навчального року, в спеціалізованій школі І ступеня № 327 м. Києва проведено День батьківського самоврядування. День, коли батьки мають змогу виступити в ролі наставників, відчувши на собі всі переваги й недоліки вчительської професії. Діти дуже люблять і завжди чекають цей день, адже розклад уроків змінюється залежно від професій тимчасових вчителів.

Так і сьогодні, 21 березня 2014 року, учні школи (окрім традиційних для молодших школярів математики, англійської мови і образотворчого мистецтва) мали змогу відвідати, наприклад, уроки фізики, медицини, карате, історії писанкарства, анатомії, правознавства тощо. Діти отримали нові цікаві знання, а батьки змогли більше зрозуміти дітей, відчути їх потреби та інтереси.