Олімпійський урок в школі № 327

4151Сьогодні в спеціалізованій школі І ступеня № 327 м. Києва з поглибленим вивченням іноземних мов відбувся Олімпійський урок з нагоди святкування Дня фізичної культури та спорту. Учні 4-А класу приймали у себе в гостях заслуженого майстра спорту з фехтування, призера Олімпійських ігор, призера етапів кубків світу, призера чемпіонатів світу, чемпіонатів Європи, Всесвітньої універсіади Владислава Васильовича Третяка.

Відомий спортсмен залюбки поділився з дітьми історією фехтування,  цікавинками свого спортивного шляху, розказав про користь здорового способу життя та важливість спорту в житті людини.

Окрім цього, учні мали змогу приміряти спортивний одяг фехтувальника, роздивитися та потримати в руках спортивні медалі, отримані на Олімпійських іграх та чемпіонатах світу та Європи. А наприкінці уроку – фотографія на згадку. Сподіваємося, що ця зустріч залишила в серцях учнів глибокий слід.