Нова традиція – музично-ритмічні перерви – у шолі № 327

4174В спеціалізованій школі І ступеня № 327 м. Києва з поглибленим вивченням іноземних мов продовжується Олімпійський тиждень,  в рамках якого започатковано нову цікаву традицію – музично-ритмічні перерви.

Під час великої перерви на подвір’ї закладу вчителями фізичної культури організовано «зарядку» для учнів школи - так звану «виробничу» гімнастику:  комплекс рухливих вправ  під музику. Водночас для бажаючих вчителями-класоводами організовано рухливі ігри. Таким чином вчителі закладу намагаються фізично розвивати і загартовувати дітей, боротися з сучасною суспільною проблемою – гіподинамією, прививати їм навички активного та здорового способу життя, виховувати любов до фізичної культури.

Також на урочистій лінійці відбулося нагородження учнів, які 12 вересня у складі збірної команди школи вибороли перемогу на районній естафеті. Діти нагороджені грамотами та медалями.