Заходи в рамках осіннього місячника по благоустрою школи

9Осінь – пора надзвичайно красива, але, водночас, окрім краси, що хвилює людське серце, вона приносить із собою багато клопіткої роботи, адже „боротьбу” з опалим листям майже неможливо припинити багато тижнів. А тому традиційно восени городяни проводять суботники та місячники благоустрою прилеглих територій.

Отак і в спеціалізованій школі І ступеня № 327 м. Києва з поглибленим вивченням іноземних мов розпочався традиційний осінній місячник по благоустрою території навчального закладу. В рамках місячника працівниками школи було проведено: і висадка саджанців декоративних слив та цибулин тюльпанів, і покос трави, і  збірання насіння квітів, і згрібання й утилізація опалого листя, і підготовка клумб до зими (зрізання троянд та утеплення саджанців). Що сказати: у добрих хазяїв завжди на подвір’ї знайдеться робота. Тому – місячник у закладі триває, а колектив – завжди готовий до роботи.