Положення про порядок пропускного режиму

 

Propysk25

 

Суб'єкт охоронної діяльності – суб'єкт господарювання будь-якої форми власності, створений та зареєстрований на території України, що здійснює охоронну діяльність відповідно та у встановленому законодавством порядку.

1.3. Охорона приміщень забезпечується сторожами Закладу освіти та охоронниками підприємства (організації), з яким (якою) укладено договір про надання послуг охорони (далі – охоронник).

1.4. Виконання вимог, що визначаються власним порядком Закладу освіти, є обов’язковим для всіх працівників, які постійно або тимчасово працюють у Закладу освіти, учнів (вихованців) та їхніх батьків або осіб, які їх замінюють, всіх юридичних та фізичних осіб, що виконують свою діяльність чи знаходяться з інших причин на території та у приміщеннях Закладу освіти.

1.5. Інструкція розміщується на сайті Закладу освіти та на стендах у вестибюлі першого поверху будівлі.

1.7. Основними завданнями пропускного режиму є встановлення такого порядку, який унеможливлюватиме безконтрольний вхід/вихід до/з приміщень та на/з території Закладу освіти (далі - вхід/вихід до/з школи) працівників Закладу освіти, представників інших підприємств, установ і організацій, відвідувачів, учнів та несанкціоноване винесення/внесення та вивезення/ввезення матеріальних цінностей.

1.8. Виконання встановлених правил пропускного режиму, розпорядку робочого дня є обов’язковим для працівників Закладу освіти, відвідувачів, учнів, організацій, діяльність яких передбачає надання послуг/робіт, пов’язаних із забезпеченням функціонування або надання послуг/робіт Закладу освіти відповідно до укладених договорів.

ІІ. Організація охорони, пропускного режиму

2.1. Організація цілодобової охорони службових приміщень, приміщень з обмеженим доступом, адміністративних приміщень і території Закладу освіти, дотримання режимних заходів з питань забезпечення охорони та пропускного режиму здійснюються сторожами/охоронцями з використанням пульта централізованої системи, наявних інженерно-технічних засобів охорони та зв’язку тощо.

2.2. Охорона будівель, території та майна Закладу освіти здійснюється шляхом безперервного та безперебійного візуального нагляду та використання системи відеоспостереження.

2.4. Пропускний режим Закладу освіти забезпечується сторожами згідно з графіком чергувань та охоронниками.

2.6. Вхід/вихід до/з Закладу освіти здійснюється через центральний вхід. Проходження до Закладу освіти здійснюється з використанням перепусток (за наявності) або з дозволу сторожа/охоронця з внесенням даних про особу в журнал реєстру відвідувачів (далі – Журнал відвідування).

2.7. До Закладу освіти не допускаються громадяни:

-       з ознаками алкогольного або наркотичного сп’яніння;

-       у вигляді, що ображає людську гідність і громадську мораль або не відповідає загальноприйнятим вимогам пристойності;

-       із забороненими речами;

-       з тваринами.

2.8. Предмети і речовини, заборонені до пронесення на територію Закладу освіти:

- зброя (в тому числі бойова, мисливська, спортивна), боєприпаси, вибухові речовини та пристрої;

- валізи, господарські сумки та пакети великих розмірів (понад 60х40х20 см);

- газові балончики, спеціальні засоби, отруйні, радіаційні легкозаймисті речовини або займисті тверді речовини, небезпечні для життя і здоров’я предмети;

- колючі та ріжучі предмети;

-  рідини, що не мають фабричного маркування і пакування;

-  кіно-, фото-, аудіо- та відеотехніка, звукопідсилювальна техніка, крім випадків, встановлених цією Інструкцією.

У разі виявлення заборонених предметів і речовин сторож/черговий/вахтер/охоронець діє відповідно до законодавства та здійснює заходи щодо супроводження особи, в якої було виявлено заборонені предмети і речовини, за межі Закладу освіти або за допомогою пульта охорони викликає організацію, з якою укладені договори на послуги охорони, або поліцію.

  1. III.Пропускний режим

3.1. Доступ до будівлі та на територію Закладу освіти для працівників, відвідувачів здійснюється в робочі дні Закладу освіти.

3.2. Цілодобовий доступ до будівлі та вхід/в’їзд на територію Закладу освіти у святкові, неробочі та вихідні дні мають право директор та заступники директора.

3.3. Вхід відвідувачів до будівлі Закладу освіти у вихідні та святкові дні - з 08:00 до 20:00 здійснюється виключно за погодженням з адміністрацією Закладу освіти

3.4. Особи, які входять на територію Закладу освіти, на вимогу сторожа/охоронця повинні пред’явити документ, що посвідчує особу (паспорт громадянина України, службове посвідчення державного органу тощо) з внесенням даних про особу в Журналвідвідування.

3.5. Пропускний режим у будівлі Закладу освіти, а також відкривання/закривання дверей на початку/наприкінці робочого дня забезпечує сторож/черговий.

3.6. Учні, вихованці проходять в будівлю Закладу освіти через центральний вхід у затвердженому режимі роботи Закладу освіти за карткою-перепусткою /учнівським квитком (за наявності).

Учні, що відвідують гуртки, секції та інші позакласні заходи, допускаються до Закладу освіти згідно з розкладом занять або в супроводі відповідального за проведення такого заходу.

Під час канікул учні проходять до Закладу освіти згідно з планом заходів із учнями на канікулах, затвердженим директором Закладу освіти, у супроводі керівника гуртка (вчителя), який проводить захід.

3.7. Адміністрація та інші працівники Закладу освіти знаходяться у приміщеннях закладу відповідно до Правил внутрішнього розпорядку, наказів директора та приходять до закладу згідно з графіком роботи.

3.8. Адміністрація закладу зобов’язана заздалегідь попередити сторожа/охоронця або іншу відповідальну особу про час запланованих змагань, конкурсів, нарад, семінарів у Закладі освіти.

3.9. Пропускний режим для батьків учнів (вихованців) або осіб, які їх замінюють:

Батьки учнів (вихованців) або особи, які їх замінюють, проходять до будівлі Закладу освіти, як правило, у позаурочний час, за попередньою домовленістю з адміністрацією Закладу освіти, з обов’язковою реєстрацією в Журналі відвідування.

3.10. Пропускний режим для відвідувачів Закладу освіти:

- Відвідувачі проходять до будівлі Закладу освіти тільки через центральний вхід.

- Особи, не пов’язані з освітнім процесом, які відвідують Заклад освіти за службовою необхідністю, пропускаються при пред’явленні документа державного зразка, що посвідчує особу, та реєструються в Журналі відвідування.

- Посадові особи, які прибули до Закладу освіти з перевіркою, пропускаються після з’ясування підстав проведення перевірки, при пред’явленні документа, що посвідчує особу, та супроводжуються до директора або заступника директора після відповідної реєстрації в Журналі відвідування.

- Групи осіб, що відвідують Заклад освіти для проведення і участі в масових заходах, семінарах, конференціях, оглядах тощо, допускаються до будівлі Закладу освіти за розпорядженням адміністрації закладу і при наданні документа, що посвідчує особу.

- Для виклику працівника Закладу освіти або представника адміністрації необхідно звертатися до сторожа/охоронця.

- У разі виникнення конфліктних ситуацій, пов’язаних із допуском відвідувачів до будівлі Закладу освіти, сторож/охоронець діє за вказівками директора закладу або його заступників.

3.11. Всім відвідувачам Закладу освіти забороняється:

- Знаходитися в службових приміщеннях або інших приміщеннях Закладу освіти без дозволу адміністрації.

- Виносити з приміщення Закладу освіти документи, інформацію, яка знаходяться на інформаційних стендах для ознайомлення.

- Знімати зразки документів зі стенду, а також розташовувати на ньому оголошення, не узгоджені з адміністрацією Закладу освіти.

- Приносити до приміщення та на територію Закладу освіти алкогольні, наркотичні, вибухонебезпечні і легкозаймисті речовини, колючі та ріжучі предмети, вогнепальну та холодну зброю (крім осіб, котрим в установленому порядку дозволено зберігання та носіння табельної зброї та інших засобів), а також габаритні особисті речі.

3.12. Суворо забороняється паління, вживання алкоголю та наркотичних речовин у приміщенні та на території Закладу освіти. Інформація про такі правопорушення надається до правоохоронних органів.

3.13. Входити до Закладу освіти в стані алкогольного чи іншого сп’яніння, з тваринами, товарами для продажу, великогабаритними речами.

3.14. Факти порушень громадського порядку і завдані збитки Закладу освіти фіксуються в установленому порядку уповноваженими особами, які здійснюють пропускний режим.

3.15. Порядок в’їзду/виїзду автотранспорту на територію Закладу освіти встановлюється дозволом адміністрації закладу.

3.16. Допуск без обмежень на територію Закладу освіти дозволяється автомобільному транспорту екстрених і аварійних служб, швидкій медичній допомозі, службі охорони, поліції.

3.17. Паркування автомобільного транспорту на території Закладу освіти без дозволу адміністрації заборонено.

3.18. Прохід осіб в приміщення Закладу освіти з табельною зброєю і спеціальними засобами дозволяється співробітникам міністерств і відомств України та їхніх підрозділів, де передбачено наявність табельної зброї, але лише при виконанні ними своїх службових обов’язків за наявності службового посвідчення. Співробітникам і військовослужбовцям державних воєнізованих організацій України на період надзвичайних ситуацій у випадках посилення охорони будівлі або за спеціальним дозволом.

3.19. Працівники засобів масової інформації, які прибувають до закладу з метою виконання професійних обов’язків або на заходи, що проводяться в приміщенні або на території Закладу освіти, пропускаються в будівлю Закладу освіти за акредитаційними посвідченнями чи картками тимчасової акредитації, при наданні редакційного посвідчення, про що треба доповісти адміністрації Закладу освіти.

3.20. Робітники і фахівці ремонтно-будівельних організацій, з якими укладено договори на виконання робіт (послуг) пропускаються у приміщення Закладу освіти для виконання ремонтно-будівельних робіт за розпорядженням директора або заступників директора за попередніми списками.

  1. IV.Порядок ввезення/внесення, вивезення/винесення цінностей, майна та
    обладнання на/з території Закладу освіти

4.1. Сторож/охоронець здійснюють заходи щодо запобігання ввезенню/внесенню, вивезенню/винесенню на/з територію Закладу освіти заборонених для ввезення/внесення, вивезення/винесення речей, а також мають право проводити зовнішній і внутрішній огляд особистих речей та автомобілів, які в’їжджають/виїжджають на/з територію Закладу освіти за добровільною згодою громадян.

4.2. Ввезення/внесення, вивезення/винесення майна, обладнання та матеріалів Закладу освіти погоджуються адміністрацією Закладу освіти.

4.3. Ввезення/внесення, вивезення/винесення через центральний або службовий вхід/вихід майна, обладнання та матеріалів підрядних організацій, надавачів робіт (послуг) і постачальників товарів здійснюється на підставі листа, погодженого директором або заступниками директора.

4.4. У разі ввезення/внесення, вивезення/винесення майна, матеріалів та обладнання сторож/охоронець обов’язково перевіряють:

- наявність службової записки/акту/накладної/супроводжувального документу про ввезення/внесення, вивезення/винесення матеріальних цінностей;

- відповідність особистих даних, зазначених у службовій записці (листі), документу, що посвідчує особу працівника (паспорт громадянина, службове посвідчення державного органу, тощо);

- відповідність фактичної кількості місць та найменувань, що ввозяться/вносяться, вивозяться/виносяться, кількості місць та найменувань, зазначеній у службовій записці/супроводжувальному документі.

У разі виявлення розбіжностей щодо найменування, кількості або помилок у супроводжувальному документі/службовій записці (листі) сторож не пропускає матеріальні цінності за межі Закладу освіти і негайно доповідає директору або заступникам директора.

4.5. В’їзд автомобілів на територію Закладу освіти здійснюється з дозволу директора/заступника директора Закладу освіти.

4.6. Вивезення сміття, будівельних відходів тощо з території Закладу освіти здійснюється відповідно до укладених договорів з організацією про надання послуг вивезення сміття, будівельних відходів тощо та відповідно до графіку, затвердженого в договорі.

  1. V.Внутрішньооб’єктовий режим

5.1. Усі види господарських робіт у приміщеннях та на території Закладу освіти проводяться обслуговуючим персоналом Закладу освіти у робочі дні з 07:00 до 21:00 год. У вихідні дні господарські роботи проводяться з 08:00 до 17:00 год, якщо інше не передбачено угодою сторін.

5.2. Виконання невідкладних господарських робіт у позаробочий час, а також у вихідні дні погоджується адміністрацією Закладу освіти. Виконання невідкладних робіт з відновлення працездатності обладнання та налаштування обладнання у позаробочий час погоджується адміністрацією.

5.3. Проведення ремонтно-будівельних робіт, робіт з налагодження та відновлення функціональності обладнання підрядними організаціями у приміщеннях та на території Закладу освіти здійснюється у робочі дні з 08:00 до 20:00, в інший час та у вихідні дні - з дозволу адміністрації Закладу освіти.

5.4. Згідно з вимогами протипожежної безпеки категорично забороняється проводити вогневі та зварювальні роботи без належного оформлення документів і проведення інструктажу відповідальним за пожежну безпеку в Закладі освіти.

5.5. Розміщення на території будь-якого обладнання, меблів тощо погоджується з адміністрацією згідно з розподілом обов’язків з дотриманням усіх вимог правил техніки безпеки й протипожежної безпеки.

5.6. Забезпечення дотримання вимог протипожежної безпеки на території Закладу освіти покладається на відповідальну особу, визначену наказом Закладу освіти.

  1. VI.Порядок пропуску на період надзвичайних ситуацій або ліквідації аварійної ситуації

6.1. Пропускний режим в будівлю та на територію Закладу освіти на період надзвичайних ситуацій обмежується.

6.2. Після ліквідації надзвичайної (аварійної) ситуації поновлюється звичайна процедура пропуску, визначена цим Порядком.

6.3. Порядок оповіщення учасників освітнього процесу та відвідувачів Закладу освіти при надзвичайних ситуаціях (пожежа, стихійне лихо, інформація про загрозу скоєння терористичного акту тощо) та порядок охорони приміщень розробляються адміністрацією Закладу освіти, відповідальними за ведення роботи з охорони праці, протипожежної безпеки та безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу у відповідності до Паспорту безпеки Закладу освіти.

6.4. За встановленим сигналом оповіщення всі учасники освітнього процесу, відвідувачі, у т.ч. робітники, які здійснюють ремонтно-будівельні роботи в приміщеннях закладу, евакуюються з будівлі згідно з планом евакуації, що знаходиться в приміщенні Закладу освіти на видному й доступному для відвідувачів місці.

6.5. Пропуск відвідувачів у приміщення Закладу освіти припиняється.

6.6. Працівники і відповідальні особи здійснюють заходи щодо евакуації і забезпечення безпеки людей, що знаходяться в приміщеннях, згідно з інструкціями, а при прибутті співробітників відповідних служб для ліквідації надзвичайної ситуації – забезпечують їхній безперешкодний доступ у будівлю та на територію Закладу освіти.

6.7. У разі виникнення в робочий час аварій, стихійного лиха, інших надзвичайних ситуацій пропуск працівників аварійно-рятувальних загонів, аварійних, медичних служб, працівників Державної служби України з надзвичайних ситуацій, працівників Міністерства внутрішніх справ України, Національної поліції України, Служби безпеки України здійснюється безперешкодно за наявності документа, що посвідчує особу, сторож/охоронець обов’язково повідомляє про такі випадки директора або його заступників.

6.8. У разі виникнення у неробочий час та вихідні дні аварій, стихійного лиха, інших надзвичайних ситуацій пропуск працівників аварійно-рятувальних загонів, аварійних, медичних служб, працівників Державної служби України з надзвичайних ситуацій, працівників Міністерства внутрішніх справ України, Національні поліції України, Служби безпеки України здійснюється безперешкодно за наявності документа, що посвідчує особу, сторож обов’язково повідомляє про такі випадки директора або його заступників.

Графік прийому адміністрації

Умови конкурсного вступу до 1 класу

   Правила конкурсного приймання дітей розроблені відповідно до Інструкції про порядок конкурсного приймання дітей до гімназій, ліцеїв, колегіумів, спеціалізованих шкіл, затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України від 19.06.2003 р. за № 389, Положення про загальноосвітній навчальний заклад та на підставі Статуту школи; доповнені відповідно наказу МОН № 204 від 07.04.2005 р. «Про прийом до 1-го класу загальноосвітніх навчальних закладів», що обговорені та схвалені на спільному засіданні педагогічної ради, затверджені директором школи та погоджені з управлінням освіти Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації.

    Приймання учнів до 1-х класів здійснюється на основі конкурсного відбору.

    Конкурсне приймання дітей, які вступають до 1-го класу, проводиться з 28  березня 2017 року у формі співбесіди з дитиною в присутності її батьків або осіб, які їх замінюють.

    Співбесіда з дитиною включає виконання спеціальних діагностичних завдань для перевірки рівня загального розвитку дитини, її функціональної готовності до систематичного навчання та здатності до вивчення дисциплін відповідно до навчального плану школи. Такі завдання розробляє педагогічна комісія на основі матеріалів, запропонованих центрами практичної психології і соціальної роботи (психологічними службами), та затверджує директор школи за погодженням з управлінням освіти.

    Чисельність педагогічної комісії, що здійснює співбесіду з дитиною, не перевищує трьох осіб, включаючи практичного психолога. Тривалість співбесіди – до 30 хвилин.

    Запис на співбесіду відбудеться 25 березня з 9.00до 14.00 та 27 березня з 9.00 до 16.00(безпосередньо  у закладі або за телефоном: 550-52-77).  

Подяки

Відкритий лист директору школи №327

Учитель от Бога

Я случайно оказалась на родительском собрании в четвертом классе. Учитель мягким выразительным голосом читал сочинения детей об осени… Родители замерли, не сводя внимательного теплого взгляда с читающего. После третьего сочинения я полностью погрузилась в осеннюю атмосферу.

Невероятно, как дети за 10 минут до конца урока смогли такое написать? Какая колоссальная работа с ними проведена, какие слова они знают? Поражают невероятные сравнения, последовательность описания. Как будто тонкие нити соединили осенние пейзажи и окутали меня…

Я горжусь, нет! Я счастлива! Нет! Я благодарна богу, судьбе за встречу с этим человеком, стоящим у классной доски учителем, Наталией Евгеньевной Стасюк..

Сыну 30. Ровно 24 года назад его, шестилетнего мальчика, взяла за руку молодая учительница и не выпускала 11 лет. Потом, уже будучи директором, приняла в школу мою дочь. Пережито многое! Воспоминания, как кадры фильма, всплывают одно за одним. Уроки, задания, прогулки, семейные, школьные праздники, поездки, родительские собрания. И везде, всегда она с нами!

Красивая, стильная, всегда идущая в ногу со временем, безумно любящая свою работу, мудрая, готовая всегда открыть свое сердце ребенку, вложить свою душу в любое начатое дело, умеющая влюбить в себя всех родителей, умело руководить учительским коллективом, имеющая свое мнение и готовая его отстаивать, внимательная к проблемам других, всегда, несмотря на трудности, твердо идущая вперед!!!

Наталья Евгеньевна, Вы всегда с нами!

P.S. Недавно сын записывал свою маленькую дочь в детский садик. Дома о воспитательнице сказал: «Она похожа на Наталью Евгеньевну!» И я твердо поняла какая «она», и смело доверяю ей свою внучку…

С любовью и уважением Васильева Инга.

Лист від Наталії Худякової

Я мама Кострицкой Марии из 1-Б класса. Хочу выразить благодарность нашим дорогим учителям _Ирине Васильевне и Елене Анатольевне. Получила большое удовольствие на открытых уроках. Удовольствие от учебного процесса. От многообразия, продуманности, формы подачи материала. И от активности, смелости в высказываниях детей. Это прекрасно, когда детей учат думать, фантазировать. Когда к детям относятся уважительно и заботливо. Спасибо - и за высокий уровень подготовки урока, и за атмосферу, созданную в классе. 

Также большое спасибо за Праздник Букваря - всей большой команде преподавателей, которая принимала участие в его подготовке. Большое удовольствие смотреть на наших артистов. Особая благодарность за то, что каждый ребенок получил свою "Минуту славы". Думаю, это непросто сделать, когда в классе 36 детей.

Наталия Худякова

Наш колектив

Адміністрація:

Стасюк Наталія Євгенівна

директор

Боровик Ірина Василівна

заступник директора з навчально-виховної роботи

Мудрицька Ірина Володимирівна

заступник директора з навчально-виховної роботи

 

 

Вчителі початкових класів:

Бережна Тетяна Григорівна

вчитель початкових класів

Груша Ірина Олександрівна

вчитель початкових класів

Грищенко Альона Сергіївна

вчитель початкових класів

Марущак Оксана Павлівна

вчитель початкових класів

Панченко Світлана Василівна

вчитель початкових класів

Давиденко Ольга Леонідівна

вчитель початкових класів

Клименко Ірина Олександрівна

вчитель початкових класів

Філатова Євгенія Максимівна

вчитель початкових класів

 

 

 

 

Вчителі іноземних мов:

Грикун Алла Миколаївна

вчитель німецької мови

Купрій Оксана Іванівна 

вчитель англійської мови

Преображенська Олена Львівна

вчитель англійської мови

Мордик Тетяна Олегівна

вчитель французької мови

Камінська Олена Валентинівна

вчитель англійської мови

 

Вчителі фізичного виховання:

Кощій Олександр Васильович

вчитель фізичного виховання

 

 

Вчителі художньо-естетичного циклу :

Кучерява Надія Іванівна

вчитель музики

 

 

 

Вчителі інформатики:

 Глаз'єва Валентина Костянтинівна

вчитель інформатики

 

 

Бібліотекар:

Савенко Олена Іванівна

бібліотекар

 

 

Педагог-організатор:

Муха Олена Віталіївна

педагог-організатор

 

 

Вихователі групи продовженого дня:

Дідошак Тетяна Богданівна

вихователь групи продовженого дня

Зименко Вікторія Іванівна

вихователь групи продовженого дня

Гречка Юрій Григорович

вихователь групи продовженого дня

 Асистент вчителя:

 

Денисюк Тетяна Вячеславівна

асистент вчителя

Собчук Діана Василівна

асистент вчителя

Пирожок Тамара Петрівна

асистент вчителя

Карась Вікторія Володимирівна

асистент вчителя

 

Психолог:

Шикоряк Катерина Віталіївна

психолог

 

 

Більше статей...