Районний семінар для вчителів англійської мови початкових класів

0Минулого тижня у спеціалізованій школі І ступеня № 327 м. Києва з поглибленим вивченням іноземних мов відбувся районний семінар для вчителів англійської мови. Це - третій семінар цього навчального року. Його провела методист Міжнародного  освітньо-методичного центру  PEARSON-DINTERNAL Олена Міходуй.

На семінарі висвітлювалося питання співвідношення ігрових та неігрових методів на всіх етапах уроку в першому класі. У слухачів була можливість побути в ролі учнів, на яких методист демонструвала введення та опрацювання лексики, прийоми розвитку навичок говоріння та аудіювання.

Семінар був цікавим та інформативним. Вчителі також мали можливість ознайомитись та придбати методичну і навчальну літературу провідних британських видавництв. По завершенні семінару його учасники отримали сертифікати та взяли участь  у розіграші призів.