• Іноземні мови

Районний семінар з англійської мови „Навчання з іграми” для вчителів початкових класів на базі спеціалізованої школи І ступеня № 327

515.03.2016 року в спеціалізованій школі І ступеня № 327 м. Києва з поглибленим вивченням іноземних мов відбувся районний семінар з англійської мови „Навчання з іграми” для вчителів  початкових класів  за участі старшого методиста Міжнародного освітнього центру, викладача англійської мови, екзаменатора   РТЕ Олени Міходуй.

Під час семінару вчителі мали можливість  ознайомитися з різноманітними іграми з англійської мови, які можна використовувати під час уроків у початковій школі. Також слухачі ознайомилися з новинками методичної та навчальної літератури за тематикою семінару.

На завершення зустрічі було проведено лотерею, в якій розігрувалися методична література та навчальні посібники з англійської мови.