Тренінг для вчителів англійської мови початкової школи навчальних закладів Дніпровського району

12 лютого 2017 року в спеціалізованій школі І ступеня № 327 м. Києва з поглибленим вивченням іноземних мов відбувся тренінг для вчителів англійської мови початкової школи навчальних закладів Дніпровського району м. Києва. Тема тренінгу – „Визначна роль аудіювання для формування в учнів іншомовної комунікативної компетенції у початковій школі”. Провела тренінг методист міжнародного центру PEARSON-DINTERNAL Світлана Сорочинська.

Під час тренінгу вчителі отримали багато теоретичної інформації та практичних порад щодо формування іншомовної комунікативної компетенції. Вчителі виконували завдання, грали  в ігри – опановували вправи та методичні прийоми для використання на уроках.

Завершився  тренінг традиційним розіграшем призів (плакатів, літератури).